3-1024x592 (1)
Анжела Доцюк

Анжела Доцюк

Гардеробна – розкіш чи необхідність?

Звичайно, це не розкіш. Адже ви виділяєте для зберігання одягу місце під шафи, комоди, ящики для взуття. Якщо з’єднати всі ці квадратні метри, то в сумі ми отримаємо майже цілу кімнату. Тільки не зрозуміло, навіщо шукати свої речі в передпокої, спальні або вітальні? Чому б не зберігати все це в одному приміщенні, відведеному під систему зберігання. Тут же можна влаштувати примірювальну і прасувальну.

Гардеробна кімната – це необхідність у сучасному житті, економія часу на збори, практичний підхід до забезпечення порядку і збереження речей. Потрібно тільки організувати і облаштувати систему правильно. Створивши таке спеціалізоване приміщення, ви не тільки впорядкуєте весь одяг і аксесуари, але і перестанете захаращувати житловий простір зайвими меблями: шафами, комодами, вішалками.

У велику гардеробну можна перенести пральну машину, сушарку, прасувальну дошку. Таким чином, ви отримаєте багатофункціональне, добре обладнане приміщення, в якому вирішуються майже всі питання, пов’язані з одягом. А додавши сюди маленький диванчик, пуф і туалетний столик, можна облаштувати тут і місце для відпочинку між примірками, пранням і прасуванням одягу.

 

 

Якщо місця багато, наприклад, в будинку, то влаштувати комфортабельну, багатофункціональну гардеробну кімнату, як то кажуть, сам Бог велів. Єдина система зберігання забезпечить ідеальне впорядкування речей і одягу всіх членів сім’ї.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в linkedin
Поделиться в pinterest
Поделиться в email

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дизайнер зв’яжеться з вами і відповість на всі питання

АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ