инт 01
Анжела Доцюк

Анжела Доцюк

Хочете економити, — найміть дизайнера, хочете витрат — зробіть самі!

Витрати: часу, енергії, сил, сперечання «як то воно має бути»; сумніви чи вірно; покладання на бригаду будівельників, які робили сотню об‘єктів; сподівання на власний смак і присмак після нього і, врешті, заспокоєння після ремонту, що вам дуже подобається ваш власний дизайн… Але! Чомусь ви не кидаєтесь робити проводку, якщо не електрик, не стрижете себе і рідних, якщо не перукар, не робете хірургічних втручань, якщо не хірург.

Тому і про дизайн та про дизайнерів: дизайну навчаються у ВУЗах, потім конференції, курси, семінари, відвідування виставок — все як у інших: класичне навчання + додаткове, розвиток і пізнання у власній сфері діяльності «Дизайн». Досвід, який базується на вдалих прикладах і помилках, на дослідженнях і спробах, — все як необхідно! Тому дизайн — серйозний крок, бо він важливий: технічно, технологічно, фізично, психологічно, емоційно, для задоволення ергономічних, практичних та естетичних потреб індивіда.

Чи вистачає лише смаку і прихильності до «всього красивого» для створення дизайну інтер‘єру? Ні, бо Дизайн — це тонка Філософія, що створюється за допомогою спеціалізованих знань в освітньому процесі, як писалося вище: класична освіта/архітектура, дизайн, інженерія/+приватна освіта+курси+семінари+виставки+ конкурси, та практичних навиків. Це знання не лише мистецтва, а й історії архітектури та мистецтв, теорії дизайну, технологічних умов і характеристик, практичного, предметного дизайну, архітектури вцілому, конструкцій, інженерії, композиції, науки кольору, психології та іншого інформативного і професійного заповнення ніш.

І до бажання «мріяти бути дизайнером» і «бути дизайнером» — зовсім не один крок і не один рік.

Створюємо життя навколо щасливим, функційно можливим та естетичним! Ваше бажання зробити «правильний інтер‘єр» довірте фахівцям і живіть у затишку, насолоджуючись миттю…

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в linkedin
Поделиться в pinterest
Поделиться в email

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дизайнер зв’яжеться з вами і відповість на всі питання

АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ