Это заполнить
Анжела Доцюк

Анжела Доцюк

Дизайн інтер‘єрів дизайн-рум АНДО. Психологія дизайну у епоху карантину.

ПСИХОЛОГІЯ  ДИЗАЙНУ — це «розумний інтер‘єр», деталі інтер‘єру, формотворення, де враховано: ергономіку, тектоніку, трансформацію, метаморфози колірних тонів та їх відтінків, і, звичайно, світло!

Психологія дизайну — це проєктування і формування простору для зручності, особистих потреб, комфорту і приємного візуально сприйняття. Це філософія Вашого дизайну, яку запропонують професіональні архітектори і дизайнери у проекті інтер‘єрів дизайн-рум АНДО

А ще це безліч ІНДИВІДУАЛЬНИХ практичних ідей, рекомендацій і принципів дизайну. Вони будуть враховані, відносно Вашого способу буття: сімейних потреб, роботи, відпочинку, фізичних особливостей, контактування з об»єктами особистого простору!

Нам радісно знаходитись в тих умовах, де ми вільно себе почуваємо і у змозі проводити час із комфортним дизайном.

У часи, коли домівка по-особливому стала близькою, в час карантину, ми бачимо і сприймаємо усі деталі і нюанси. Помічаємо не зручності або колір стін, форми меблів, або світлові джерела, що не дають можливості насолодитись повною мірою затишком.

Оселя тепер місце не лише для особистого проживання, але й ми її транслюємо у он-лайн: у навчальному процесі дітей, під час конференцій, семінарів, засідань, під час лекцій та робочих питань, будь-яких он-лайн виходах. Ми розглядаємо дизайн оселі один одного, ніби знаходимось у гостях. Роздивляємось мистецькі твори: куплені у магазинах, чи написаних на замовлення, як то робили у часи голандського живопису XVII ст.

Придивляємось до деталей інтер‘єру, ніби згадуючи роботу зодчих, що приділяли архітектурі інтер‘єру не меншу, а іноді і глибшу увагу аніж екстер‘єру. Задивляємось на форми меблів, як у давніх мануфактурах. Але ж і свої інтер’єри ми роздивляємось через камеру: «що там видно за спиною». Схоже, наче, через камеру видніше «що там у нас за спиною», аніж подивитись напряму і побачити реальність дизайну монументального власного захисту — домівки. Потім, після он-лайн зустрічі, ми роздивляємось власну оселю з бажанням «щось змінити». Це «щось» і є важливим фактором змін — психології  дизайну!

Психологічно мозок готовий до змін, навіть вимальовує «що» і «як» думає, візуально уявляє і малює ескіз. Але, можна економити на своїх фантазіях і час і фінанси та проконсультуватись чи замовити проект у дизайнера. Час настав! Час, щоб замовити дизайн інтер‘єрів у дизайн-рум АНДО!

Час змін внутрішнього простору: думок, сприйняття, дизайну інтер‘єру!

Час для психологічної стійкості в умовах вашої оселі!

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в linkedin
Поделиться в pinterest
Поделиться в email

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дизайнер зв’яжеться з вами і відповість на всі питання

АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ