ПиТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

поширені запитання

Якщо Вам точно відомо, яке буде планування, якими будуть меблі, світло, а також конфігурація столярних виробів, і Ви можете дохідливо пояснити, як це буде, Ви можете відмовитися від візуальної частини проєкту. Ви можете замовити тільки робочі креслення для бригади та підрядників, оскільки при поясненні на пальцях немає ніякої гарантії, що Вас зрозуміють працівники, і може вийти зовсім не те. Вибір за вами.

Якщо Ви зовсім не маєте уявлення, доведеться витратити якийсь час на те, щоб визначитися, або повністю довіритися смаку дизайнера. Погортайте наше портфоліо, згадайте про ті місця, де ви були щасливі, відчували себе комфортно і спокійно. Не обов'язково давати детальні пояснення, Ви можете, наприклад, показати будь-які фотографії або живопис, які Вам до душі, це допоможе зрозуміти Ваш смак. Для нас побажання Замовника - гарне джерело натхнення і запорука того, що все сподобається, адже Вам потім в цьому жити.
 
Спочатку ми проводимо першу зустріч, де Ви розповідаєте, що і як Ви хочете бачити. Після підписання договору ми підписуємо Технічне Завдання, де перераховані всі нюанси, які треба врахувати. Пошукайте картинки з прикладами того, що Вам подобається, це допоможе справі. На кожному етапі ми погоджуємо різні аспекти проєкту, коригуємо, аргументуємо, чому так. Це робиться якраз для того, щоб переконатися, що дизайн відповідає Вашим побажанням.
На першій зустрічі непогано було б мати план БТІ. Якщо Вам вже сподобались в журналах інтер'єри, то несіть і журнали теж. Якщо Ви живете не на самоті, варто довідатись про побажання членів Вашої родини, щоб при консультації ми могли врахувати максимум.
Намалювати можна що завгодно, проєкт повинен бути реалізуємий. Оптимальний бюджет ремонту під ключ з урахуванням вартості бригади, чорнових і чистових матеріалів, всіх меблів, сантехніки, електрики та світла, починається від 10 тис. грн / кв.м.
Залежно від суми, ми пропонуємо більш дешеві або більш дорогі матеріали, меблі та світло українського виробництва або з Європи, прості або більш декоративні конструктивні рішення.
Вартість проекту залежить від того, що в нього входить, обсягу і розташування Вашого об'єкту.
У вартість входить ОДИН дизайн-проєкт інтер'єру. Це не варіант, а один кінцевий результат, який досягається шляхом узгодження з Вами на різних етапах проєктування. Дизайн-проєкт - це поступове звуження вибору. Ми даємо кілька варіантів планувань, з яких виводимо фінальну. На етапі концепції ми часто пропонуємо на колажі різні види оздоблень і меблів, після візуалізації ми остаточно визначаємося з зовнішнім виглядом інтер'єру. При складанні специфікацій можна підібрати кілька схожих варіантів шпалер, кілька люстр приблизно однієї форми й т.д.

 

Ні. Вартість проєктування ТА перелік послуг фіксуються в договорі. Ви можете понести додаткові витрати тільки в тому випадку, якщо замовляєте додаткові послуги, наприклад, просите зробити додаткові варіанти планувань.
Розрахунок кількості оздоблювальних матеріалів відбувається на етапі створення креслень. Вартість матеріалів, меблів, світла і сантехніки розраховується при замовленні Вами специфікацій. Підбір матеріалів, який вже включений У проєкт, здійснюється за фотографіями або за тими зразками, які у нас вже є. Можливий виїзд дизайнера з Вами по магазинах, ця послуга оплачується окремо.
Оплата відбувається поетапно: перед початком кожного етапу Ви оплачуєте його вартість.
Терміни безпосередньо залежать від проєкту і його складності, а також від кількості поточних проєктів на цей час. Прописані в договорі терміни не включають час, який потрібен Вам для узгодження наших пропозицій і для внесення правок. Чим швидше Ви підтверджуєте, тим швидше я надам результат.
Ви отримаєте проєкт по завершенні останнього етапу роботи в друкованому вигляді (один екземпляр) і в електронному вигляді за посиланням у форматі .pdf. На проміжних етапах їх результати можуть бути видані в друкованому та / або вислані електронною поштою, після чого відбувається підписання Акту здачі-приймання робіт. Колажі ми не роздруковуємо.
Так. Якщо ви замовили набір креслень, він буде зрозумілий виконробу, і по ньому можна здійснити проєкт. Якщо Ви не замовляєте авторський нагляд, це означає, що рішення з усіх корегувань, які можуть виникнути в процесі реалізації, Ви приймаєте самостійно. Ми рекомендуємо скористатися послугою нагляду: як показує практика, результат самостійної реалізації рідко схожий на запроєктований інтер'єр.
Так, можете, але це небажано. Сама ідея дизайн-проєкту полягає в мінімізації кількості перероблення на об'єкті. Якщо Ви одночасно замовляєте проєкт і ведете ремонтні роботи, як правило це призводить до того, що щось доводиться переробляти. Ми не надаємо послуги з нагляду без підтвердженого проєкту і не коригуємо проєкт по ходу робіт (послуга в рамках авторського нагляду). У таких випадках проєкт розробляється окремо від дій будівельної бригади.
Багато клієнтів звертаються до нас за рекомендацією, тому ми робимо все, щоб Клієнту сподобалося. На цьому будується наша система роботи з поетапним узгодженням. Незаплановані переробки за проєктом платні. Щоб їх уникнути, ми заздалегідь складаємо Технічне завдання. Щоб Вам сподобалося, уважно читайте склад пакетних пропозицій і докладний опис кожної роботи, яка туди входить.

 

Готові почати проєкт з нами?